Aleister Crowley książka Goetia

Dwie edycje de luxe “Goetii”!

Z dumą prezentujemy DWIE edycje de luxe naszego najnowszego dzieła Goetia vel Clavicula Salomonis Regis!

1. Prywatna edycja, z której na sprzedaż oferujemy tylko dwa egzemplarze. Książka oprawiona jest w welin zdobiony eleganckimi wstążkami i pomalowanym na czerwono górnym brzegiem. Każda kopia ma ręcznie przerysowane rysunki Aleistera Crowleya, które znajdują się w jego osobistym egzemplarzu. Crowley pokolorował także kilka innych ilustracji w nieszablonowy sposób, co rzuca nowe światło na symbolikę narzędzi rytualnych. W egzemplarzach welinowych rysunki te zostały również ręcznie pokolorowane. (Cena: 666 zł + przesyłka. Zainteresowanych prosimy o kontakt).
Zapraszamy: www.lashtal-press.com/sklep

Kopie ilustracji wykonał Krzysztof Wroński, którego dzieła zdobią okładki książek takich mistrzów, jak H.P. Lovecraft, Arthur Conan Doyle, Arthur Machen, Robert Bloch. Jego sztukę możecie podziwiać tutaj: https://wronski-artwork.pl/pl/

 

2. Edycja oprawiona w czerwoną i czarną skórę dostępna jest w naszym katalogu. Do każdej kopii dołączamy bonus w postaci eleganckich reprodukcji ilustracji siedmiu duchów narysowanych przez Aleistera Crowleya.
Zapraszamy: www.lashtal-press.com/sklep

Książka Aleister Crowley Goetia polskie wydanie Lashtal Press