Kurs Tarota Thota w Warszawie

wpis w: Uncategorized | 0

Thoth - reklamowka

Mamy świetne wieści dla miłośników Tarota Thota. Już w kwietniu w Warszawie odbędzie się kolejna edycja bardzo popularnego kursu Krzysztofa Azarewicza.

Zainteresowanym uczestnictwem sugerujemy jak najszybszą rezerwację miejsc pisząc na: lashtal@lashtal-press.com

Tarot Thota jest jedną z najpopularniejszych talii na świecie. W trakcie tego dwudniowego intensywnego kursu Krzysztof Azarewicz opowie na czym polega jego wyjątkowość, zestawi go z innymi taliami, wskaże na podobieństwa i różnice podkreślające specyfikę energetyczną Tarota Thota. Aspekty teoretyczne zostaną zrównoważone ćwiczeniami pomagającymi dostroić się do niezwykłej obrazkowej encyklopedii wiedzy tajemnej, jaką stworzyli Crowley i Harris.

 

Tak o poprzednich edycjach kursu mówili uczestnicy:

 

„Jeśli pojawi się kiedyś przed Wami możliwość uczestniczenia w kursach, czy wykładach prowadzonych przez Krzysztofa Azarewicza, to nie zastanawiajcie się. ‘Wprowadzenie do Tarota Thota’ było rewelacyjne.”

„Nie podejrzewałam, że dni spędzone na jakichkolwiek wykładach mogłyby się okazać tak złośliwie za krótkie.”

„Dużo ciekawych informacji i konkretnych technik. Świetne zestawienie informacji w materiałach do kursu pozwalające kontynuować naukę w domu.”

„To była piękna dwudniowa opowieść o krainach, które są na wyciągnięcie dłoni! Krzysztof świetnie opowiadał, dobierał tematy i zawsze pojawiał się jakiś smakołyk historyczny dla podkreślenia tematu!”

„Kurs bardzo systematyczny. Wyniósł moje postrzeganie tarota z pozycji nieco pretensjonalnej metody wróżbiarskiej do intensywnie pociągającego narzędzia introspekcji.”

„Co za weekend! Te dwa dni upłynęły dosłownie błyskawicznie. Wiedza i Inspiracja. Gęba mi się śmieje i nie mogę się doczekać rozpoczęcia praktyki.”

„Wiedza teoretyczna przedstawiona została w sposób bardzo kompetentny i ciekawy a niewątpliwym atutem spotkania były ćwiczenia i aktywny udział uczestników kursu. To były dwa najszybciej upływające dni jakie pamiętam :-) .”

„Bardzo ciekawe były ćwiczenia i eksploracje kart. Wywarły na mnie wrażenie, podobnie jak zestawienie dwóch kart ze sobą, które nagle, w wyniku mariażu, ukazywały zupełnie nowe obrazy.”

„Wyjeżdżałem żałując, że warsztaty trwały tylko dwa dni. Czas upłynął niesamowicie szybko. Zyskałam inspirację i ostateczny bodziec do rozpoczęcia przygody z tarotem. Dziękuję!”